Novinka

Novinky v nabídce za květen – aktualizace

V květnu jsem se ve tvorbě nechala inspirovat rozkvetlými sakurami. Rozkvetlé sakury jsou nádherné a v Japonsku se Japonci věnují aktivitě hanami, což je sledování rozkvetlých sakur. 

mizuhiki náušnice HANAMI

💮 HANAMI znamená pozorování rozkvetlých sakur. Sledování, jak se jemně třepotají ve vánku a jak jejich okvětní lístky jsou větrem unášeny jako symbol pomíjivosti života. Každý okamžik života je jedinečný.
🌸 Na náušnicích je použit uzel ve tvaru sakurového květu s malou „perličkou“ uprostřed. Na květ navazuje růžový semišový střapeček. Náušnice mají celkově na výšku cca 7 cm od kování. Kování je uzavřené (francouzský háček) nerezové.
mizuhiki náušnice HANAMI mizuhiki náušnice HANAMI
 

přání sakurová Japonská fúze

💮 Sakury už sice pomalu opadávají, ale je tu limitovaná kolekce „sakurová Japonská fúze“. Vznikla ve spolupráci tvůrčího tria @capi.mizuhiki, @playink a @anni.graphy. Jedná se o ručně dělaná přání s japonskou tušovou malbou doplněná o mizuhiki ozdobu. Celkem je 10 přání a 10 mizuhiki unikátních květů. 

A 7 z nich je navrženo výjimečným způsobem. Na titulní straně je text „Kéž nějaký ten lístek sakury dolétne až k Tobě„. Písmenka jsou psaná ručně perem s ostrým hrotem a japonskou tuší ve stylu moderní kaligrafie. Po otevření přání se objeví japonská tušová malba větvičky ověnčené květy sakury.

👉 do e-shopu

přání sakurová japonská fúze  přání sakurová japonská fúze  

přání sakurová japonská fúze  přání sakurová japonská fúze  

mizuhiki náušnice „TRIO“

Jemné, jakoby krajkové visící náušnice „TRIO“ ve vínové (bordó) barvě. Jedná se o spojení 3 mizuhiki uzlů nanohana-musubi s francouzským háčkem (uzavřené kování) z nerezu. 

Při pohybu se různě protáčí a rotují, což vyvolává dojem jemného vlání ve větříku 🙂

Náušnice má na šířku cca 1,5 cm a na délku cca 4 cm od kování.

👉 do e-shopu

mizuhiki náušnice TRIO

Záložky „Japonská fúze“ – kolekce pro rok 2021

Bližší info k této kolekci bude v samostatném článku, který během pár dnů dokončím.

👉 do e-shopu

mizuhiki záložka do knihy Japonská fúze